سبد خرید 0

دستگاه جوش Co2 سه کاره با قابلیت جوشکاری آهن

10 / 10
از 1 کاربر

دستگاه جوش Co2 سه کاره

دستگاه جوش >> دستگاه جوش co2 >>
کد کالا : 600
معرفی به دوستان :

بررسی تخصصی و اجمالی

جوش co2‌ قابلیت حفاظتی بالایی دارد و از انواع جوش هایی میباشد که به طول قوس حساس است. در هنگام استفاده از جوش co2 ‌ باید طول قوس ثابت نگه داشته شود. از جوش co2 به منظور جوشکاری فولاد(فولاد معمولی) استفاده میشود. دستگاه جوش co2  نیز با سایر انواع دستگاه جوش متفاوت بوده  و فقط برای جوش هایی که نیاز به جوش co2 ‌ داشته باشند کاربرد دارد. البته دستگاه جوش co2‌ سه کاره با قابلیت جوشکاری آهن نیز وجود دارد که علاوه بر جوشکاری co2، برای اتصال فلزات گوناگون همانند آهن نیز کاربرد دارد.دستگاه جوش co2 سه کاره با قابلیت جوشکاری آهن، کیفیت جوش بسیار بالایی دارد و برای جوشکاری  MIG وMAG بسیار مناسب میباشد.

برخی ویژگی های بارز دستگاه جوش Co2 سه کاره با قابلیت جوشکاری آهن:

  • امکان جوشکاری به صورت پیوسته به همراه تنظیم ولتاژ.
  • پایداری جوش بالا حتی با وجود نوسان برق که ممکن است به هنگام جوشکاری رخ دهد.
  • پایداری قوس بسیار بالا و استاندارد و بهره مندی از مشخصه ولتاژ ثابت.
  • امکان جوشکاری فلزاتی همچون آهن و غیر آهن.
  • دستگاه جوشco2 سه کاره با قابلیت جوشکاری آهن قابلیت جوشکاری فلزات با ضخامت کم را داراست.
  • در دستگاه جوش از نوع co2 سه کاره با قابلیت جوشکاری آهن از تکنولوژی اینورتر استفاده شده که موجب شده تا از ابعاد کوچک و همچنین وزن سبک برخوردار باشد. ازهمین رو جابجایی این دستگاه آسان میباشد.

جوش آرگون از انواع جوشکاری میباشد که در صنعت کاربرد زیادی دارد. جوشکاری با گاز آرگون بوسیله قوس الکتریکی صورت میگیرد و به منظور متصل کردن لوله های تحت فشار و همچنین قطعات فلزی نازک کاربرد دارد. جوشکاری مس و همچنین آلومینیوم آرگون از مهمترین انواع دستگاه جوشکاری آرگون هستند. جوش آرگون در صنایع نظامی، پتروشیمی و همچنین صنایع دریایی کاربرد فراوانی دارد. از تجهیزات مورد نیاز برای جوشکاری آرگون نیز میتوان به تورچ، شلنگ، بست، رگولاتور و سیلندر گاز اشاره نمود. تورچ از مهمترین ابزار جوشکاری آرگون است که دو نوع مختلف دارد. برخی از مدل های تورچ با گاز و هوا خنک میشوند و نوع دیگر با جریان آب. در جوشکاری های کوتاه مدت از تورچ گاز و هوا و در جوشکاری های بلند مدت از تورچ آب استفاده میشود.

دستگاه جوش آرگون با تورچ جداگانه عرضه میشود. در صورتی که تمایل به خرید این دستگاه جوشکاری را دارید میتوانید دستگاه جوش آرگون با تورچ جداگانه سفارش دهید.

محصولات مرتبط

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()