سبد خرید 0

دستگاه جوش اینورتر ۲۵۰ سه فاز ارگون دو کاره با لوازم

10 / 10
از 1 کاربر

دستگاه جوش اینورتر

دستگاه جوش >> دستگاه جوش اینورتر >>
کد کالا : 1520
تعداد سفارش :
قیمت : 0 (تومان)
مبلغ قابل پرداخت : 0   (تومان)
معرفی به دوستان :

بررسی تخصصی و اجمالی

انواع دستگاه جوش اینورتر ۲۵۰ سه فاز ارگون دو کاره را در این بخش را مشاهده نمایید و برای خرید اقدام نمایید. دستگاه جوش اینورتر آرگون یکی از انواع دستگاه جوش اینورتر میباشد که قابلیت جوش آرگون را دارد. از معروفترین انواع این دستگاه میتوان به دستگاه جوش اینورتر ۲۵۰ سه فاز ارگون دو کاره با لوازم اشاره نمود که در نوع خود واقعا منحصر برفرد است.

همانطور که از نام دستگاه جوش اینورتر ۲۵۰ سه فاز ارگون دو کاره با لوازم پیداست تمامی لوازم مورد نیاز برای جوشکاری را با خود به همراه دارد و دیگر نیازی نیست تا این لوازم به صورت جداگانه خریداری شوند.

دستگاه جوش اینورتر ۲۵۰ سه فاز ارگون دو کاره با لوازم برای صنایع مختلف گزینه بسیار مناسبی میباشد. از جمله صنایعی که میتوانند از این نوع دستگاه جوشکاری استفاده کنند عبارتند از صنایع لوازم خانگی، خودرو سازی، دوچرخه سازی و دیگر صنایع اشاره نمود.

البته به یاد داشته باشید که این دستگاه جوش اینورتر از برق ۳ فاز بهره میبرد و نمیتوان آنرا با برق ۲ فاز راه اندازی نمود. البته مورد استفاده این دستگاه بیشتر در صنایع است که تمامی صنایع از برق ۳ فاز بهره میبرند و به همین دلیل مشکلی در تغذیه دستگاه وجود نخواهد داشت.

ویژگی های دستگاه جوش اینورتر ۲۵۰ سه فاز ارگون دو کاره با لوازم:

1.  از بزرگترین مزیت های این دستگاه جوش لوازمی میباشد که برای جوشکاری مورد نیاز است و به همراه این محصول در زمان فروش به مشتری ارائه میشود. تورچ و همچنین رگلاتور آرگون از مهمترین لوازمی هستند که به همراه این دستگاه عرضه میشوند.

2. توان خروجی این دستگاه ۲۵۰ آمپر میباشد که برای یک دستگاه جوش ارگون بسیار مناسب میباشد.

3. دستگاه جوش اینورتر ۲۵۰ سه فاز آرگون دو کاره با لوازم به راحتی میتواند با برق ۳ فاز تغذیه شده و کار کند.

4. کیفیت جوشی که دستگاه جوش اینورتر ۲۵۰ سه فاز ارگون دو کاره با لوازم ایجاد میکند بسیار بالا میباشد و قابل مقایسه با دیگر انواع دستگاه جوشکاری  نیست.

5.  سیستم قطع کن خودکار این دستگاه میتواند در برابر نوسانات برق بسیار مفید واقع شود.در صورتی که برق دچار نوسان شود، دستگاه جوش به طور خودکار برق را قطع خواهد کرد و مانع از آسیب رساندن به دستگاه میشود.

محصولات مرتبط

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()