سبد خرید 0

نکاتی که باید قبل از خرید دستگاه جوش ارگون بدانیم

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | پنجشنبه 30 بهمن 1399 در ساعت 15 : 36 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

نکاتی که باید قبل از خرید دستگاه جوش آرگون بدانیم:
همانطور که می‌دانید، دستگاه جوش ارگون به لحاظ نوع جوشکاری، به دو دسته: دستگاه جوش ارگون DC و دستگاه جوش آرگون AC/DC یا تیگ AC/DC تقسیم می‌شوند.

از مهمترین قابلیت های این دستگاه جوشکاری می توان به دارا بودن  سیستم high frequency (فرکانس بالا) برای شروع قوس اشاره کرد.

این دستگاه مناسب جوشکاری آلومینیوم و فلزات حساس می باشد که نیاز به دقت بالا دارد و نقطه ذوب پایینی دارند.

لازم به ذکر است، دستگاه جوش ارگون DC، قابلیت جوشکاری همه نوع فلز، به غیر از آلومینیوم را دارد. با این تفاوت که دستگاه جوش ارگون AC/DC یا تیگ AC/DC، قابلیت جوشکاری تمام فلزات از قبیل: آلومینیوم، چدن، مس، نیکل، استیل و ... را داراست. 

آنچه که در خرید دستگاه جوش ارگون حائز اهمیت است، ساختار الکترونیکی (برد داخلی) دستگاه جوش می‌باشد.
ساختار الکترونیکی دستگاه جوش ارگون AC/DC، به دو صورت دیپ و SMP می‌باشد؛ اما باید بدانیم که دستگاه جوش ارگون که ساختار الکترونیکی آن دیپ می‌باشد، چه مزیتی نسبت به SMP دارد.

لازم به ذکر است دستگاه جوش ارگون AC/DC که به صورت دیپ مونتاژ می‌شود، در صورت بوجود آمدن هرگونه مشکل یا خرابی می‌توان به راحتی در تمامی تعمیرگاه‌های مجاز دستگاه جوش، تعمیر و یا حتی تعویض نمود و حتی سالیان متعدد بعد از اتمام گارانتی آن، بدون دغدغه ای تعمیر کرد.

ولی دستگاه جوش آرگون که به صورت SMP مونتاژ شده است را، دیگر به راحتی دستگاه جوش ارگونی که به صورت دیپ مونتاژ شده اند، نمی توان تعمیر نمود و بعد از اتمام گارانتی مشکلات فراوانی از قبیل تهیه جنس یا قطعه خراب می شود.

این دستگاه جوشکاری محصول شرکت تسلا می باشد و دارای خدمات پس از فروش بسیار مناسبی است که اگر این محصول تحت هر شرایطی خرابی داشت تعمیرات آن را کمتر از 24 ساعت انجام داده و به مشتری تحویل می‌دهند. برای سفارش این محصول می توانید باما در تماس باشید  و ثبت سفارش نمایید.


جهت اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()