سبد خرید 0

دستگاه جوشکاری و کاربرد آن در صنایع

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | چهارشنبه 4 مهر 1397 در ساعت 11 : 48 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

حتما با دستگاه های جوشی که برای اتصال فلزات ساختمانی مورد استفاده قرار میگیرد و بارها آنرا مشاهده نموده اید آشنایی دارید. این دستگاه های جوش تنها میتوانند نوع خاصیاز فلز که آهن میباشد را به یکدیگر متصل کنند. فلزات بسیار زیادی وجود دارند که در صنایع مختلف از آنها استفاده میشود و به طبع  دستگاه جوش مختلفی نیز برای اتصال آنها مورد استفاده قرار میگیرد. علاوه بر دستگاه جوش ساختمانی نوعی دستگاه جوش صنعتی نیز وجود دارد که میتواند هر نوع فلز موجود در صنایع را به یکدیگر متصل کند. دستگاه جوشکاری و کاربرد آن در صنایع باعث شده تا کیفیت اتصال نسبت به سایر روش ها بسیار بالاتر رود. دستگاه جوش آرگون از پرکابردترین دستگاه های جوش در صنایع میباشد که تقریبا قادر است تا تمام فلزات صنعتی را بیکدیگر متصل کند. دستگاه جوش آرگون از لحاظ کارکرد به هیچ وجه شبیه به دستگاه های جوش ساختمانی نیست. دستگاه جوش آرگون در صنایعی همچون صنایع هوا فضا، صنایع روباتیک، ساخت لوله های انتقال نفت، تولید ماشین آلات صنعتی و خودروهای خاص، کارخانجات صنایع شیمیایی، صنایع کشتی سازی و خطوط ریلی کاربرد بسیار زیادی دارد.

یک نوع از دستگاه جوش صنعتی نیز وجود دارد که به آن میگمگ میگویند. این نوع دستگاه جوش در صنایع مختلفی همچون تولید خودرو و لوازم جانبی آن، تولید ماشین آلات صنعتی، ساخت کانتینر، صنایع فولادی، ساخت تجهیزات ریلی، جوشکاری روباتیک، ساخت کشتی و تجهیزات دریایی و ساخت و راه اندازی خطوط نفتی کاربرد بسیار زیادی دارد. این نوع دستگاه جوشکاری و کاربرد آن در صنایع باعث شده تا روند تولید با سرعت و سهولت بیشتری طی شود.

دستگاه جوشگاری اینوتر از دستگاه های جوش محسوب میشود که کابرد دوگانه دارد. این دستگاه در پروژه های ساختمانی و همچنین صنایع کاربرد بسیار زیادی دارد. از دستگاه جوش الکترود اینورتر در پروژه های ساختمانی، خودروسازی و صنایع وابسته به آن، طرحهای صنعتی، ساخت لوله های نفتی، تولید خودروهای خاص، ساخت ماشین آلات صنعتی و کارخانجات صنایع شیمیایی استفاده میشود.

دستگاه جوش اینورتر پلاسما نیز از دیگر دستگاه های جوش میباشد که در صنایع فروش ماشین آلات، ساخت تانکر و لوله های نفتی، صنایع فولادی، صنایع ریلی و کشتی سازی کاربرد دارد. این دستگاه جوشکاری و کاربرد آن در صنایع گوناگون نیز باعث شده تا اتصالات بسیار باکیفیت و با دوامی بوجود بیاید که در میان سایر دستگاه های جوش بسیار سر آمد است.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()