سبد خرید 0

تورچ آرگون چیست؟

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | پنجشنبه 30 بهمن 1399 در ساعت 15 : 43 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

یکی از تجهیزاتی که برای جوشکاری آرگون کاربرد بسیار زیادی دارد تورچ آرگون میباشد. اما تورچ آرگون چیست؟ تورچ آرگون یکی از پرمصرف ترین لوازم برش و جوش برای آلیاژهایی همچون آهن، استیل، آلومینیوم، مس، چدن، برنج، نیکل، نقره، تیتانیوم و دیگر آلیاژها میباشد. تورچ آرگون را میتوان سازگار با آمپرهای مختلف  که از ۱۵۰ تا ۴۵۰ آمپر میباشد را خریداری نمود. تورچ آرگون جوشگاری بدون دود و جرقه را بوجود می آورد و به همین دلیل از این دستگاه جوش برای جوشگاری ورق های نازک و مخازن استفاده میشود. تورچ آرگون چیست؟

اجزای تورچ آرگون

از اجزای تورچ آرگون میتوان به فیش موتور جوش، کابل تورچ آرگون، کاور کابل و شیلنگ، سرامیک سایز ۴، سرامیک سایز ۵، سرامیک سایز ۶، سرامیک سایز ۷، سرامیک سایز ۸ و همچنین سرامیک سایز ۱۰، کلت بادی، کلت، سه راهی تورچ آرگون، دنباله بلند تورچ دنده ریز، دنباله کوتاه تورچ دنده ریز، دنباله بلند تورچ دنده درشت، دنباله کوتاه تورچ دنده درشت، گردنه تورچ v، گردنه تورچ FV، دسته تورچ و همچنین تنگستن تورچ که در رنگ های مختلف وجود دارد را نام برد.

کاربرد تورچ آرگون چیست؟

از تورچ جوشکاری آرگون برای جوشکاری فلزات سنگین و سبک زیادی استفاده میشود که میتوان به فلز آلومینیوم، نیکل، مس و همچنین برنج اشاره نمود. از تورچ جوشکاری آرگون برای جوشکاری پاس ریشه در لوله ها و مخازن و همچنین ورقهای نازک نیز استفاده میشود.

تورچ آرگون

تورچ آرگون نسبت به هوا خنک و یا آب خنک بودن دستگاه متفاوت میباشد. اگر دستگاه جوش آرگون از نوع هوا خنک و یا آب خنک باشد باید از تورچ های مخصوص با هر یک استفاده نمود. از انواع تورچ آرگون که کاربرد بسیار زیادی دارند میتوان به تورچ های شیر دار و همچنین تورچ های سوییچ دار را نام برد.

فروشگاه ابزار آذین یکی از فروشگاه های کاملا تخصصی و حرفه ای در زمینه فروش انواع تورچ آرگون، انواع دستگاه جوش، دستگاه جوش دست دوم و همچنین لوازم جانبی دستگاه های جوش بخصوص دستگاه جوش اینورتر میباشد که بصورت اینترنتی و آنلاین محصولات خود را عرضه میکند.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()