سبد خرید 0

اطلاعات دستگاه جوش الومینیوم تیگ ac/dc

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | پنجشنبه 30 بهمن 1399 در ساعت 15 : 34 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

دستگاه جوش آلومینیوم تیگ ac/dc  هم نوعی دیگری از دستگاه جوش های موجود در بازار میباشد. با این تفاوت که دستگاه جوشکاری تیگ آلومینیوم ac/dc در حالت (ac) قابلیت جوشکاری فلز آلومینیوم را دارد.

لازم به ذکر است که دستگاه جوش آلومینیوم تیگ ac/dc  در حالت (dc) توانایی جوشکاری انواع فلزات به جز آلومینیوم را دارد.

دستگاه جوش ac/dc  که به دستگاه جوش Tig آلومینیوم ac/dc نیز نامبرده میشود در دو نوع آب خنک و هوا خنک در بازار موجود میباشد. دستگاه جوش آلومینیوم یا همان تیگ ac/dc با توجه به مدت زمان جوشکاری قابلیت انتخاب در نوع آب خنک یا هوا خنک را دارد. در صورتی که کار جوشکاری آلومینیوم شما در حد سنگین باشد باید حتما از دستگاه جوش آلومینیوم تیگ ac/dc از نوع آب خنک استفاده نمود. در این نوع دستگاه جوش ac/dc یا همان دستگاه جوشکاری تیگ آلومینیوم آب خنک همانطور که از نامش پیداست، عملیات خنک کنندگی تورچ توسط دستگاه یونیت آب خنک که وظیفه پمپاژ آب در داخل تورچ آب خنک را دارد، امکان پذیر میباشد.

فروشگاه ابزار آذین، در این راستا و با توجه به نیاز شما مشتریان گرامی، در حال ارائه دستگاه جوش آلومینیوم (تیگ ac/dc) در دو نوع 200 آمپر تک فاز و 315 آمپر سه فاز میباشد. 

از این نوع  دستگاه جوش آلومینیوم تیگ ac/dc معمولا جهت جوشکاری سازه های المینیومی و صنایع دوچرخه سازی و همچنین رینگهای اسپرت الومینیومی و همچنین سر سیلندرهای الومینیومی استفاده میکنند لازم به ذکر است جهت کارهای سنگین باید از دستگاه جوش الومینیوم ac/dc با قدر ت بالا تر استفاده کرد .دستگاه جوش الومینیوم تیگ ac/dc می تواند در امپراژ زیر باشد:

دستگاه جوش الومینیوم تیگ ac/dc ء 200 آمپر 

دستگاه جوش الومینیوم تیگ ac/dc ء 315 آمپر سه فاز 

دستگاه جوش الومینیوم تیگ ac/dc ء 350 آمپر سه فاز 

دستگاه جوش الومینیوم تیگ ac/dc ء 600 آمپر سه فاز

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()