سبد خرید 0

اجزای دستگاه جوش

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | پنجشنبه 30 بهمن 1399 در ساعت 15 : 37 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

دستگاه جوش که انواع مختلف آن تولید و به بازار عرضه میشود دارای اجزای زیادی میباشد که هر یک از این اجزا نسبت به شرکت سازنده دستگاه و همچنین مدل آن متفاوت میباشد. از مهترین اجزای دستگاه جوش که وظیفه کنترل و انتقال فرمان صادر شده از اپراتور به اجزای مختلف را دارد برد میباشد. بردهر دستگاه به حدی پیچیده است که به هیچ وجه نمیتوان یک برد را بر روی سایر دستگاه های جوش مورد استفاده قرار داد. برخی از اجزای دستگاه جوشکاری را میتوان بر روی سایر مدل ها مورد استفاده قرار داد اما برد را نمیتوان بر روی هر دستگاهی به کار برد. دستگاه جوش اجزای بسیار زیاد دیگری دارد که برای خرید آنها باید دقت لازم را به خرج دهید. اولین نکته ای که برای خرید اجزای دستگاه جوش باید در نظر داشته باشید اورجینال بودن آن است. اجزای دستگاه جوش باید از نوع اصلی باشند تا عمر و دوام آنها طولانی باشد.

امروزه در بازار تعداد زیادی قطعات و اجزای دستگاه جوش وجود دارد که بیشتر آنها تقلبی میباشند و همین موضوع باعث شده تا عمر و کارایی آنها تا حد زیادی کم شود. البته تشخیص اصل و یا تقلبی بودن اجزای دستگاه جوش مشکل است و باید تنها یک فروشنده معتبر و مورد اطمینان را برای خرید ملاک قرار دهید.

اجزای دستگاه جوش را باید بصورت گارانتی دار خریداری کنید. هر یک از اجزای دستکاه جوش را بدون گارانتی خریداری نکنید زیرا در صورت مواجهه با مشکل نخواهید توانست آنرا تعمیر و یا تعویض کنید. البته میتوانید تعمیر اجزای دستگاه جوش را به تعمیرگاه ها بسپارید ولی هزینه هایی را از شما دریافت خواهند کرد. اجزای دستگاه جوش اگر گارانتی دار باشند بدون هیچ هزینه ای میتوانید تعمیر آنها را به شرکت های گارانتی کننده بسپارید.

اجزای دستگاه جوشکاری جدید را با اجزای قدیمی مقایسه کنید. اجزای جدید باید شبیه به قطعات قدیمی باشند و از لحاظ ساختار و شکل تفاوتی با نوع قدیمی نداشته باشد. اجزای دستگاه جوش اگر از لحاظ شکل ظاهری تفاوت های زیادی با نوع قدیمی دارد بهتر است از خرید آن صرف نظر کنید و به دنبال قطعه دیگری باشید.

بسته بندی اجزای دستگاه جوش میتوانند در تشخیص تقلبی و همچنین اصل بودن آن بسیار تاثیرگذار باشند.در برخی اجزای دستگاه جوش که بصورت اورجینال در بازار وجود دارند کیفیت بسته بندی به حدی بالاست که به راحتی میتوان تشخیص داد که کدام قطعه اصلی و کدام تقلبی میباشد. اما به یاد داشته باشید که تنها یک فروشنده معتبر میتوانید اجزای دستگاه جوش را از نوع اصلی و اورجینال به مشتری عرضه کند.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()