سبد خرید 0

آیا دستگاه جوش قابلیت کار با ژنراتور را دارد

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | چهارشنبه 22 فروردین 1397 در ساعت 12 : 18 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

دستگاه جوش را باید تحولی در زمینه اتصالات دانست. دستگاه جوش نیز سالیان متوالی پیشرفت های زیادی در ساختار و همچنین قابلیت های خود داشته است. بیشترین تغییرات دستگاه جوش را میتوان در ابعاد و همچنین نوع منبع تغذیه آنها دانست. دستگاه جوش هایی که از اول تا کنون تولید و عرضه شده اند به مراتب ابعاد کوچکتری پیدا کرده اند. منبع تغذیه بسیاری از انواع دستگاه جوشکاری نیز از برق ۳ فاز به برق ۲ فاز خانگی تغییر کرده که تحول بسیار بزرگی به شمار میرود.

از جمله جدیدترین و بهترین انواع دستگاه جوش که دارای مزیت هایی همچون ابعاد کوچک، کیفیت بالای جوشکاری، وزن کم و همچنین قابلیت کارکرد با برق ۲ فاز میباشد، دستگاه جوش اینورتر میباشد.

دستگاه جوش اینورتر را میتوان به راحتی به هر مکانی که برق ۲ فاز خانگی وجود دارد حمل نمود و برای عملیات های جوشکاری سبک استفاده نمود. اما در برخی از مکان ها برق خانگی نیز وجود ندارد و برای بسیاری از افرادی که در زمینه جوشکاری فعالیت میکنند این سوال مطرح میشود که آیا دستگاه جوش قابلیت کار با ژنراتور را دارد؟

برای پاسخ به این سوال که آیا دستگاه جوش قابلیت کار با ژنراتور را دارد باید بگوییم که دستگاه های جوش و همچنین ژنراتور طی سالیان اخیر پیشرفت های زیادی کرده اند که در برخی از این دستگاه ها این قابلیت وجود دارد. البته قبل از خرید دستگاه جوش باید از این موضوع که ایا دستگاه جوش قابلیت کار با ژنراتور را دارد یا خیر از فروشنده اطمینان حاصل کنید.

دستگاه های ژنراتور انواع مختلفی دارند که با برخی از آنها آشنا میشویم:

  • دستگاه ژنراتور کمپینگ که برای استفاده در مسافرت ها به کار میرود که طراحی و ساختار آنها به گونه ایست که صدای بسیار کمی را بر خلاف سایر ژنراتورها تولید میکند.
  • ژنراتور خانگی برای تامین برق و انرژی در منازل مورد استفاده قرار میگیرد.
  •  ژنراتور صنعتی نوعی از ژنراتور میباشد که در مکان های صنعتی به کار میرود و از مزیت این نوع ژنراتور میتوان به پرتابل بودن آن اشاره کرد.
  •  ژنراتور خانگی آماده به کار نوع دیگری از ژنراتور میباشد که در خانه مورد استفاده قرار میگیرد ولی در یک مکان ثابت میماند و قابلیت حمل ندارد.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()