سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته

دستگاه جوش co2

پیشرفت تکنولوژی موجب شده تا اتصال دهنده ها از جمله دستگاه جوش دستخوش تغییرات شوند.دستگاه جوش migکه بمنظور اتصال فلزات به کار میرود پیشرفت های بسیار چشم گیری داشته است. سالیان زیادیست که دستگاه جوش migبه صنایع مختلف از جمله ساختمان سازی و همچنین خودورسازی ورود پیدا کرده و کابرد فراوانی نیز دارد. اتصال انجام شده از طریق دستگاه جوش co2 از محکمترین اتصالات به شمارمیرود. به طور حتم دستگاه جوش co2 را در صنعت به وفور دیده اید. اتصال دو تیر آهن از طریق دستگاه جوشکاری co2 جدا ناپذیر خواهد بود.حتی زلزله هم اتصالاتی که از طریق دستگاه جوش co2 mig انجام شده است را به راحتی نمیتواند از یکدیگر جدا کند.در بیشتر موارد جوشکاری و اتصال بین دو فلز انجام میشود ولی همیشه اینگونه نیست و انوع دیگری از دستگاه جوش وجود دارد که میتواند در متریال های غیر فلزی نیز اتصال ایجاد کند.

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

دستگاه جوش co2

دستگاه جوشکاری میتواند نسبت به شرایط و همچنین نوع فلز متفاوت باشد. از انواع دستگاه جوش میتوان به دستگاه جوش co2، دستگاه جوش آرگون ، دستگاه جوش اینورتر و دستگاه جوش AC/DC اشاره کرد که نسبت به نوع و شرایط، مختلف است.

از رایج ترین و همچنین ارزانترین انواع جوش نوعی جوش است که حرارت ایجاد شده از آن برای ذوب فلز مورد استفاده قرار میگیرد. حرارت ایجاد شده در این نوع جوش از سوختن گاز و همچنین اکسیژن به وجود می آید. این نوع از جوش که توسط دستگاه جوش co2 انجام میشود برای هر نوع فلز قابل استفاده نمی باشد و به منظور لحیم کاری در صنایع مورد استفاده فراوانی دارد. دستگاه جوش از دسته دستگاه های مضر برای چشم میباشد و در صورتی که مستقیم به نقطه جوش نگاه کنید باعث بروز آسیب های چشمی در شما خواهد شد. برای استفاده از دستگاه جوش ضروریست قبل از شروع کار از عینک ها و تجهیزات مخصوص که چشم را در برابر اشعه محافظت میکند بمنظور سلامت چشم استفاده شود.

شرکت های زیادی در زمینه تولید و یا واردات دستگاه جوش فعالیت میکنند که متاسفانه بسیاری از آنها اقدام به عرضه دستگاه های بی کیفیت با پشتیبانی بسیار ضعیف نموده اند و باعث نارضایتی مشتریان شده اند. شرکت ابزار آذین با تکیه بر کادری مجرب و مهندسین اهل فن توانسته سهم بسزایی در فروش دستگاه جوش به سراسر کشور داشته باشد. شرکت ابزار آذین مفتخر است اعلام دارد به عنوان عرضه کننده نمونه دستگاه جوشکاری با بهترین کیفیت و قیمت میباشد و در این راستا توانسته رضایت کامل مشتریان گرامی را جلب کند. 

نمایش همه
علاقه مندی ها ()