سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته

دستگاه جوش AC/DC

جوشکاری AC/DC نوعی از جوشکاری می باشد که به وسیله ی دستگاه جوش AC/DC انجام می شود. در این نوع جوشکاری نوعی از جوش به وجود می آید که از مقاومت بالاتری برخودار است و پیشنهاد میشود برای افزایش مقاومت سازه های ساختمانی از این نوع جوشکاری استفاده شود. برای استفاده از دستگاه جوش AC/DC به دو روش می توان استفاده نمود. در روش اول برق شهری را به وسیله ی دستگاه رکتی فایر به برق متوالی تبدیل می کنند. جوشکاران بسیاری به دستگاه جوش AC/DC ، دینام می گویند.

نمونه تصویری از فعالیت کارشناسان متخصص مجموعه ابزار آلات صنعتی تسلا با دستگاه جوشکاری

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

دستگاه جوش AC/DC

برای اینکه بتوان برق متوالی ایجاد نمود می توان از موتور های سیار الکتریکی نیز استفاده نمود. این دستگاه ها به یک دینام مولد برق وصل شده است با استفاده از بنزین یا گازوئیل میتواند برق متوالی ایجاد نماید. برای انجام جوشکاری به وسیله دستگاه جوشکاری AC/DC می بایست قطب منفی دستگاه را به قطعه ای که قصد جوشکاری آنرا دارید متصل نموده و قطب مثبت دستگاه را به الکترود جوشکاری متصل نمود. با نزدیک کردن دو قطب دستگاه جوشکاری AC/DC قوس الکتریکی با 3500 درجه سانتی گراد حرارت ایجاد میشود که این حرارت موجب ذوب شدن دو قطعه و اتصال آنها به یکدیگر می شود.

برای آنکه به توان با استفاده از این دستگاه جوشکاری مناسبی انجام داد می بایست هوای بین الکترود و قطعه ی آماده ی جوش هادی شود به همین منظور جوشکار ابتدا با کشیدن الکترود بر روی قطعه مورد نظر هوای موجود در بین الکترود و قطعه را یونیزه نموده و بلافاصله اقدام به جوشکاری می نماید. همواره به یاد داشته باشید که برای جوشکاری از افراد خبره ی این حرفه استفاده نمایید زیرا در صورتی که حوضچه ی ذوب به خوبی محافظت نشود این امکان برای آن فراهم میشود که اکسید شود و محیط جوش فاسد را برای شما به ارمغان آورد. در کنار این عوامل انتخاب فلز الکترود مناسب نیز نقش تعیین کننده ای در نتیجه ی نهایی رخ داده شده برای شما خواهد داشت و در صورت انتخاب اشتباه ممکن است جوشکاری و اتصال انجام نشود به همین دلیل پیشنهاد میکنیم قبل از خرید الکترود از میزان قطر و جنس میله از فرد جوشکار سوالاتی بپرسید.

در صورتی که مایل به خرید دستگاه جوش AC/DC می باشید به شما پیشنهاد میکنیم از محصولات در ج شده در این قسمت دیدن نموده و نسبت به خرید دستگاه جوش AC/DC مورد نظر خود اقدام نمایید.

برای خرید دستگاه جوش AC/DC مورد نیاز خود کافی است پس از ملاحظه انواع دستگاه جوش مختلف موجود در این بخش و بررسی ویژگی های هر یک با شماره های انتهای سایت تماس گرفته و از مشاوره ی بخش فروش ما نیز بهره مند شوید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()