سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته

دستگاه جوش اینورتر

جوشکاری با دستگاه جوش رکتی فایر و همچنین ژنراتور از قدیمی ترین روش ها میباشد که میتوان گفت شروع روند جوشکاری در دنیا از طریق این دو دستگاه جوش بنا نهاده شد. پیشرفت تکنولوژی باعث شد تا صنعت جوشکاری نیز پیشرفت کند و به مرور دستگاه های جدیدی ابداع و وارد بازار شوند. دستگاه جوش اینورتر از انواع دستگاه جوشکاری به شمار میرود که نسبت به سایر انواع دستگاه جوش موجود از کیفیت و کابرد بالاتری برخوردار است. دستگاه جوش اینورتر علاوه بر اینکه در سراسر دنیا مورد استفاده قرار گرفت به بازارهای ایران نیز وارد شد و از استقبال بسیار خوبی نیز برخوردار شد. کاربرد این نوع از دستگاه جوش خانگی روند رو به رشدی پیدا کرده و امروزه کمتر کسی را میتوان یافت که از دستگاه های قدیمی تر به منظور جوشکاری استفاده کند.

 
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

دستگاه جوش اینورتر | دستگاه جوش خانگی | 09125483995

موتور دستگاه جوش اینورتر میتواند از برق ۲ و ۳ فاز تغذیه کند و از مزیت های آن به شمار میرود. به جز این دستگاه جوشکاری ، دستگاه دیگری را نمیتوان یافت که بتواند با برق ۲ و یا ۳ فاز کارکند. تکنولوژی خاصی که در دستگاه جوش اینورتر به کار رفته است و IGBT نیز نام دارد باعث شده تا ابعاد دستگاه جوش خانگی کوچکتر شده و باعث سهولت استفاده از آن شود. تمامی مزیت های دستگاه جوش اینورتر که برخی از آن در بالا به آن اشاره شد باعث شده تا از رقیبان بسیار سرسخت رکتی فایر و ژنراترو باشد. جوشکاری توسط این نوع از دستگاه جوشکاری بسیار آرام و قوسی شکل خواهد بود و خروجی آن نیز جوش بسیار با کیفیت خواهد بود.

مزیت های دستگاه جوشکاری اینورتر :

  • حمل و نقل و همچنین نگهداری از دستگاه جوش اینورتر آسان میباشد.
  • قدرت و همچنین بازدهی بالا از مزیت های دستگاه جوشکاری اینورتر محسوب میشود.
  • مصرف برق دستگاه جوش اینورتر پایین بوده و صرف اقتصادی بالایی دارد.
  • دستگاه جوش اینورتر در عملیات جوشکاری پایداری بیشتری دارد.

شرکت ابزار آذین با هدف خدمت به صنعت کشور و با عرضه انواع دستگاه جوشکاری و دستگاه جوش اینورتر سالیان زیادیست که فعالیت خود را آغاز کرده و پس از سالها تلاش بی وقفه توانسته از شرکت های صاحب نام در این زمینه باشد. رمز موفقیت شرکت ابزار آذین در گرو کیفیت و قیمت بسیار مناسب میباشد و امید است بتواند هر روز در این مسیر موفقیت های زیادی را کسب نماید. انواع دستگاه جوش نظیر دستگاه جوش co2 ، دستگاه جوش آرگون و دستگاه جوش AC/DC از دیگر محصولات ابزار آذین می باشند.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()