سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته

دستگاه جوش آرگون

دستگاه جوش آرگون یکی از انواع دستگاه جوش tigمی باشد که به وسیله ی آن میتوان دو قطعه ی جدا از هم را با استفاده از الکترود مصرفی به یک دیگر متصل نمود. برای جوشکاری به وسیله ی دستگاه جوش آرگون به صورت اتوماتیک و نیمه اتوماتیک عمل می کنند که با توجه به موقعیت و جنس قطعاتی که قرار است به یک دیگر جوش  داده شوند مرتبط می باشد. تمام فلز ها و آلیاژ های فلزی مانند فولاد کربنی، فولاد ضد زنگ، آلیاژهای آلومینیومی، مس ، فولاد های دارای آلیاژ کم، نیکل و... در هر حالتی از این نوع جوش برای اتصال به یکدیگر استفاده میشود.برای استفاده از دستگاه جوش و جوشکاری آرگونtig روش های متنوعی وجود دارد که به ترتیب در ادامه به انواع آنها اشاره خواهیم نمود.

  • جوشکاری ذوبی : برای انجام جوشکاری ذوبی از روش های قوس الکتریکی ، الکترود دستی زیر پوردی، جوشکاری گاز ، الکترو اسلاگ، اشعه الکترونی و اشعه لیزری استفاده می شود.
  • جوشکاری فشاری: این روش جوشکاری شامل جوش مقاومتی ، جوش اصطکاکی، جوش مافوق صوتی ، جوش انفجاری و جوش نفوذی می باشد.

 

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

دستگاه جوش آرگون | 09125483995

جوشکاری آرگون با استفاده از الکترود غیر مصرفی از جنس تنگستن جهت ایجاد قوس مورد استفاده قرار میگیرد  و برای محافظت از جوش ایجاد شده از گاز آرگون استفاده میشود. در روش جوشکاری TIG به طور معمول از سیم جوش برای ذوب شدن و پر کردن منطقه جوشکاری استفاده میشود.

جوشکاری MIG/MAG  به کمک گاز محافظ هم یکی دیگر از روش های جوشکاری با دستگاه جوش آرگون می باشد که میتوان آنرا جوشکاری قوس الکتریکی با گاز محافظ به دو روش میگ و مگ دانست. تفاوت دو روش میگ و مگ در گازی است که از آن در طی فرایند جوشکاری استفاده میشود. برای جوشکاری به روش MIG از گاز خنثی مانند آرگون استفاده میشود و برای جوشکاری به روش MAG از گاز های محافظ مانند CO2 و یا ترکیبی از CO2 و آرگون استفاده میشود.

دستگاه جوش آرگون آب خنک

استفاده از دستگاه جوشکاری آرگون آب خنک بیشتر در زمینه های جوشکاری جوشکاری تیگ دی سی و تیگ دی سی پالاسی، تیگ ای سی، تیگ ای سی پالاسی و جوشکاری الکترود مورد استفاده قرار میگیرد و در صنایع خانگی ، دوچرخه سازی ، خودروسازی و بسیاری دیگر از صنایع مختلف کاربرد دارد، از این دستگاه جوش میتوان برای جوشکاری آلومینیوم و آلیاژ منیزیم آلومینیوم، فولاد آلیاژی، فولاد کربن، مس، آلیاژ تیتانیوم و ... استفاده نمود.

در این دستگاه جوش از تکنولوژی پیشرفته اینورتر دوبل استفاده شده است که به کمک آن میتوان بازدهی کار را تا 85 درصد افزایش داده و در حالتی که دستگاه در حال کار نمی باشد مصرف آن به حد قابل توجهی کم میشود. همچنین استفاده از این تکنولوژی در این دستگاه باعث در کنار چندین سیستم حفاظتی موجب پایداری و افزایش عمر مفید این دستگاه شده است. این دستگاه همچنین قابلیت تنظیم جریان پالاس، فرکانس پالاس پهنای پالاس جریان ای اس و قسمت تمیز کنندگی را دارا می باشد که در نهایت به شما یک حوضچه مذاب عمیق، پهن و موجدار هدیه میدهد.

در صورتی که تمایل به خرید دستگاه جوش آرگون دارید می توانید پس از ملاحظه ی محصولات مختلف در این بخش و بررسی دستگاه جوش آرگون مختلف با یکدیگر نسبت به خرید دستگاه جوش آرگون مورد نیاز خود اقدام نمایید. قیمت دستگاه جوش آرگون موجود در این وب سایت در برابر قیمت دستگاه جوش آرگون موجود در بازار از قیمت کمتر و کیفیت و کارایی بالاتری برخوردار می باشد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()