سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته

دستگاه جوش

برای اینکه بتوان بین دو قطعه فلزی اتصال ایجاد کرد باید از دستگاه جوش استفاده کرد. تا به امروز اتصال ایجاد شده از طریق دستگاه جوش محکمترین نوع اتصال بوده و هنوز اتصال محمکتر از آن ابداع نشده است. دستگاه جوش و برش را میتوان مهمترین ابزاری نامید که در صنعت و ساختمان سازی به کاربرده میشود.کاربرد دستگاه جوش و برش در ساختمان سازی به منظور اتصال و برش آهن آلات از جمله تیر آهن و در صنعت به منظور جوش و برش دادن قطعات فلزی مختلف یک دستگاه ویا سازه میباشد. 

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

دستگاه جوش | دستگاه جوشکاری | 09125483995

دستگاه جوش اینورتر نوعی دستگاه جوشکاری میباشد که سبک بودن وهمچنین کیفیت جوش بالا از مزیت های آن محسوب  شده و در آهنگری ها استفاده میشود. شخصی که در حرفه جوشکاری فعالیت میکند دستگاه جوش و برش را از ابزارآلات بسیار کابردی خود میداند. دستگاه جوشکاری و همچنین دستگاه برش در واقع تکمیل کننده یکدیگر هستند و به همین دلیل دستگاه جوش و برش همیشه در کنار هم و به صورت ترکیبی نام برده میشوند. در صورت خرابی دستگاه جوش و یا برش روند انجام کار امکان پذیر نخواهد بود.

شرکت ابزار آذین به لطف رضایت شما مشتریان عزیز توانست برای چندمین سال متوالی به عنوان عرضه کننده نمونه کشور انتخاب شود. شرکت ابزار آذین در زمینه فروش دستگاه جوش در انواع مختلف مانند دستگاه جوش اینورتر ، دستگاه جوش co2 ، دستگاه جوش آرگون و همچنین دستگاه جوش AC/DC گوی سبقت را از دیگر شرکت ها ربوده و این را مدیون کیفیت ، تیم پشتیبانی بسیار قوی و قیمت بسیار خوب خود میداند.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()